Infolinia czynna od 06:00 do 21:00 pod numerem 508 075 772

Dlaokna.pl

Jesteśmy firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem specjalizującą się w branży wystroju okien. W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości produkty takie jak: rolety, żaluzje plisowane, karnisze czy moskitiery.

Jesteśmy przekonani, że wybierając nasze rozwiązania dostępne w różnych seriach, a co za tym i wariantach kolorystycznych, zapewnicie sobie Państwo skuteczną ochronę pomieszczenia przed słońcem, tworząc jednocześnie niepowtarzalną aranżację salonu, sypialni, kuchni czy pomieszczenia biurowego.

Co nas wyróżnia?

Dzięki doświadczeniu oraz technologii jaką wykorzystujemy podczas produkcji naszych produktów jesteśmy w stanie w praktycznie z dnia na dzień wysłać do Państwa zamówiony towar.

Wyróżnia nas również to, że nasze produkty są produkowane pod wymiar przekazany przez klienta. Każda roleta czy moskitiera jest produkowana przez naszych wykwalifikowanych pracowników pod indywidualne zamówienie.

Bazujemy tylko na solidnych i wytrzymałych podzespołach dzięki czemu nasze produkty będą spełniały swoją rolę przez bardzo długi czas.