Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Moskitiery Ramkowe

Ochrona przed insektami jest istotna nie tylko na wsiach, ale i w dużych miastach. Generalizując wszędzie mamy styczność z uporczywymi owadami, kurzem i pyłem. Moskitiery to idealne rozwiązanie, aby się przed tym uchronić. W naszym sklepie oferujemy produkty na wymiar, które idealnie sprawdzą się w oknach, ale i drzwiach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że walka z insektami i kurzem może być ciężka, dlatego oferujemy wysokiej jakości moskitiery, które posłużą Ci przez długi okres.

Czym są i jak działają moskitiery?

Moskitiery to siatki, które instalujemy w oknach i drzwiach w celu ochrony przed insektami, ale także kurzem, brudem i pyłem. Najczęściej stosuje się je w obszarach, które położone są w pobliżu terenów zielonych, lasów, a także zbiorników wodnych. Jednakże również często używa się ich w miastach w celu ochrony przed owadami, ale przede wszystkim pyłem i brudem. Moskitiery instalowane są w okresie wiosennym i letnim, to właśnie wtedy mamy największy problem z insektami, ale i zanieczyszczeniami pochodzącymi ze środowiska. Otwarcie okna bez ich zastosowania może okazać się uciążliwe, a radość z promieni słonecznych padających na skórę, zerowa. Uciążliwe insekty mogą ugryźć człowieka, a także zanieczyścić wszelką żywność i napoje, do których będą miały dostęp. Latem, kiedy tak bardzo zależy nam na dostępie do świeżego powietrza, może się ono okazać mniej przyjemne, niż zakładaliśmy. Warto wspomnieć, że instalacja moskitier nie koliduje z roletami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Zbudowana jest w ten sposób, aby nie ograniczała dostępu do światła i nie zaciemniała pomieszczenia, w którym ją zastosowano. Jest szczególnie polecana osobom, które są uczulone na ugryzienia owadów i mogą wywołać niepożądane skutki. Zatem moskitiery to skuteczna ochrona dla człowieka, ale także i pomieszczenia, w którym on przebywa. Umieszczona w oknach czy drzwiach siatka jest w stanie zatrzymać wpadający z zewnątrz kurz i brud, dlatego po jej instalacji łatwiej utrzymać w domu porządek.

Moskitiery Ramkowe w naszym sklepie

Oferowane przez nas produkty z kategorii moskitiery ramkowe to wysokiej jakości zabezpieczenie przed wspomnianymi insektami, kurzem, pyłem i brudem. Stworzono je ze specjalistycznej siatki, w której znajdują się odpowiedniej wielkości oczka. Ich optymalny rozmiar jest kluczowy dla zapewnienia skutecznej ochrony. W kwestii długiej przydatności główną rolę odgrywa jakość użytego do produkcji moskitier materiału. Tylko solidne siatki będą trwałe i odporne na uszkodzenia. My w celu jeszcze większego wzmocnienia, instalujemy je do aluminiowych ramek, a dopiero one przytwierdzane są do okien lub drzwi. Taka konstrukcja gwarantuje odporność moskitiery na różne warunki atmosferyczne. Produkty z naszego sklepu bez problemu można dopasować do wszystkich rodzajów drzwi i okien PCV. Szerokie zastosowanie to duży plus naszej oferty. Co więcej, przy wyborze moskitiery można zdecydować o jej kolorze, który może być szary lub czarny. Do tego oferujemy aż siedem kolorów aluminiowych ramek, czyli złoty dąb, orzech, biały, winchester, mahoń, antracyt i brązowy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy bogaty wybór moskitier ramkowych, aby można było dopasować je do wnętrza, w którym miałyby się znaleźć. Dzięki temu nie muszą one psuć aranżacji okiennej i mogą pozostać niezauważone.

Jaki rozmiar moskitiery ramkowej wybrać?

Składając zamówienie na moskitiery ramkowe, warto pamiętać o dokładnym zmierzeniu okna czy drzwi. Zawsze należy wziąć pod uwagę:

  • szerokość ramy otwartego skrzydła mierzoną od uszczelki do uszczelki,

  • wysokość ramy otwartego skrzydła mierzoną od uszczelki do uszczelki,

  • szerokość profilu z uszczelką.

 

Te wymiary będą niezbędne do sfinalizowania zamówienia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Służymy radą wszystkim, którzy nie są pewni, czy odpowiednio dokonali pomiarów. Maksymalny rozmiar zamawianych w naszym sklepie moskitier, wynosi 90 x 140 cm. Można je montować do okien rozwieranych, jak i rozwierno-uchylnych.