Infolinia czynna od 06:00 do 21:00 pod numerem 508 075 772

Wyświetlanie jednego wyniku

Moskitiery ramkowe na okna

Ochrona przed insektami jest istotna nie tylko na wsiach, ale i w dużych miastach. Tak naprawdę wszędzie mamy styczność z uporczywymi owadami, kurzem i pyłem. Moskitiery ramkowe na okna to idealne rozwiązanie, aby się przed tym uchronić.

W sklepie Dla Okna oferujemy produkty na wymiar, które idealnie sprawdzą się w oknach, ale i drzwiach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że walka z insektami i kurzem może być ciężka, dlatego oferujemy wysokiej jakości moskitiery, które posłużą Ci przez długi czas.

Czym są i jak działają moskitiery?

Moskitiery to siatki, które instalujemy w oknach i drzwiach w celu ochrony przed insektami, ale także kurzem, brudem i pyłem. Mają za zadanie ochronić wnętrze, ale zapewnić dostęp świeżego powietrza i naturalnego światła. 

Są niezbędne w pobliżu terenów zielonych, lasów, a także zbiorników wodnych. Mieszkańcy takich miejsc korzystają z nich, by żyć bardziej komfortowo.

Moskitiery są jednak równie bardzo potrzebne w mieście. Tutaj także mieszkańcy zmagają się z muchami, komarami, a w szczególności – pyłem i brudem ulicznym.

Jak zamówić i jaki rozmiar moskitiery ramkowej wybrać?

Składając zamówienie na moskitiery ramkowe, pamiętaj o dokładnym zmierzeniu okna. Zawsze bierz pod uwagę:

 • szerokość ramy otwartego skrzydła mierzoną od uszczelki do uszczelki,
 • wysokość ramy otwartego skrzydła mierzoną od uszczelki do uszczelki,
 • szerokość profilu z uszczelką.

Te wymiary będą niezbędne do sfinalizowania zamówienia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Służymy radą wszystkim, którzy nie są pewni, czy odpowiednio dokonali pomiarów.

Maksymalny rozmiar zamawianych w naszym sklepie moskitier, wynosi 90 x 140 cm. Można je montować do okien rozwiernych, jak i rozwierno-uchylnych.

A jak zamawiać? Poza podaniem wymiarów dodaj dodatkowe informacje, które pozwolą nam spersonalizować Twoje zamówienie i dostarczyć Ci idealny produkt:

 • Grubość profilu moskitiery;
 • Kolor siatki;
 • Kolor ramki.

Dzięki temu zamówiona przez Ciebie moskitiera ramkowa okienna będzie spełniała Twoje oczekiwania pod względem wymiarów i względów estetycznych. 

Zwróć uwagę, że podczas wprowadzania informacji o wymiarach oraz wybierania kolorów ramy itp., na stronie na bieżąco przelicza się cena finalna produktu. 

Moskitiery ramkowe na okno: informacje dotyczące montażu

Moskitiery instalowane są w okresie wiosennym i letnim, bo to właśnie wtedy mamy największy problem z insektami, ale i zanieczyszczeniami pochodzącymi ze środowiska.

Otwarcie okna bez zastosowania moskitiery może okazać się uciążliwe, bo owady szybko odkryją możliwość złożenia wizyty w Twoim domu. 

Z czym to się wiąże? Uciążliwe insekty mogą ugryźć człowieka, a także zanieczyścić wszelką żywność i napoje, do których będą miały dostęp.

Warto wspomnieć, że instalacja moskitier nie koliduje z roletami wewnętrznymi i zewnętrznymi. To oznacza, że nie musisz wybierać między komfortem życia bez owadów a osłonięciem się przed rażącym słońcem.

Moskitiera ramkowa na okno jest zbudowana w ten sposób, aby nie ograniczała dostępu do światła i nie zaciemniała pomieszczenia, w którym ją zastosowano.

Jest szczególnie polecana osobom, które są uczulone na ugryzienia owadów, co może wywołać niepożądane skutki. Zatem moskitiery to skuteczna ochrona dla człowieka, ale także i pomieszczenia, w którym on przebywa.

Umieszczona w oknach czy drzwiach siatka jest w stanie zatrzymać wpadający z zewnątrz kurz i brud, dlatego po jej instalacji łatwiej utrzymać w domu porządek.

Polecamy ją również w:

 • nowych mieszkaniach;
 • wnętrzach świeżo po remoncie;
 • domach osób szczególnie dbających o porządek.

To dlatego, że jeśli do wnętrza dostaną się owady i postanowisz się ich pozbyć, np. z użyciem klepki, na powierzchniach mogą pozostać nieestetyczne ślady. 

Lepiej zapobiegać niż leczyć, więc zainwestuj w moskitiery ramkowe na okna. 

Moskitiery ramkowe na okna w naszym sklepie

Oferowane przez nas ramkowe moskitiery na okna stworzono ze specjalistycznej siatki, w której znajdują się odpowiedniej wielkości oczka.

Ich optymalny rozmiar jest kluczowy dla zapewnienia skutecznej ochrony, ale nie tylko. Dzięki odpowiedniej wielkości oczek do wnętrza dociera wystarczająca ilość naturalnego światła słonecznego. Co więcej, taka siatka nie zaburza widoku z okna. 

Chcemy, by nasza siatka służyła Ci przez wiele lat. Aby tak było, skupiamy się na jakości surowców. Tylko solidne siatki będą trwałe i odporne na uszkodzenia. My w celu jeszcze większego wzmocnienia mocujemy siatki do aluminiowych ramek, a dopiero one przytwierdzane są do okien lub drzwi.

Taka konstrukcja gwarantuje odporność moskitiery na różne warunki atmosferyczne. Produkty z naszego sklepu bez problemu dopasujesz do wszystkich rodzajów drzwi i okien PCV. 

Jakość i długowieczność moskitier ramkowych to jedno. My zadbaliśmy też o to, abyś dopasował wizualnie siatki do wnętrza.

Proponujemy:

 • Dwa kolory siatki (czarny lub szary);
 • Oraz aż siedem kolorów aluminiowych ramek (złoty dąb, orzech, biały, winchester, mahoń, antracyt i brązowy).

Oferujemy funkcjonalne i estetyczne siatki okienne przeciw insektom. Zabezpieczymy Twoje wnętrze prywatne lub firmowe przed owadami i kurzem z ulicy. Wspólnie stworzymy moskitierę ramkową na okna, która będzie skrojona pod Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Masz pytania? Odezwij się, doradzimy w zakupach!