Infolinia czynna od 06:00 do 21:00 pod numerem 508 075 772

Karnisze podwójne

Myśląc o aranżacji wnętrz, nie można pominąć dekoracji okiennej. Okna same w sobie mogą być ozdobą, ale kiedy dodamy do nich klasyczne dodatki na przykład firany czy zasłony, to możemy uczynić z nich, jeszcze piękniejszą dekorację. Aby pomóc Ci wybrać elementy ozdobne dla Twojego okna, stworzyliśmy nasz sklep, w którym znajdziesz funkcjonalne karnisze podwójne.

Co możemy Ci zaoferować w kategorii karniszy podwójnych?

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, stworzyliśmy niepowtarzalną ofertę karniszy podwójnych. Zadbaliśmy o to, abyś mógł wybierać z modeli klasycznych, ale i nowoczesnych. Dzięki temu nie będziesz musiał ograniczać swoich potrzeb. Oferowane w naszym sklepie karnisze podwójne, to wysokiej jakości produkty do dekoracji okiennej wewnątrz domu, które pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców.

Doświadczenie w branży dekoracji okiennych pozwoliło nam wybrać najlepsze produkty, z których do tej pory wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Największą zaletą karniszy podwójnych jest możliwość takiej dekoracji okiennej, która będzie się składała z co najmniej dwóch elementów. Najczęściej są to firany i zasłony, ale ostateczny wybór należy do Ciebie, ogranicza Cię zatem tylko Twoja wyobraźnia.

Czym charakteryzują się karnisze podwójne, które znajdziesz w naszym sklepie?

Poza wyszczególnioną wcześniej jakością należy wspomnieć o wszechstronności naszych karniszy. Dzięki temu, że są łatwe w montażu oraz trwałe, to można je przymocować w większości miejsc do tego przeznaczonych. Co więcej, karnisze podwójne występują pod wieloma różnymi postaciami. Jeśli zależy Ci na precyzyjnie dobranej długości, to możesz wybierać spośród karniszy o wymiarach: 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm, 220 cm, 240 cm, 280 cm, 300 cm, 320 cm, 360 cm, 400 cm.

Dzięki temu dopasujesz je nawet do dużych, wymagających wnętrz. Poza tym możesz wybrać także element zakończenia karnisza. Dla wielu osób jest on istotny, ponieważ odpowiednio dobrany, może stworzyć kolejną nietuzinkową dekorację. Zatem w naszej ofercie dostępne są:

  • Białe karnisze podwójne, które mogą być zakończone białą zaślepką, małą białą kulą, białym cylindrem ze srebrnymi pasami i dużą białą kulą również ze srebrnymi elementami.

  • Czarne karnisze podwójne, na których zakończeniu również można znaleźć czarną zaślepkę, małą czarną kulę, czarny cylinder ze srebrnymi pasami i dużą czarną kulę ze srebrnymi elementami.

Te karnisze podwójne występują w wersji lakierowanej. Są wyjątkowo trwałe, a do ich pokrycia użyto specjalnych materiałów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będą one odporne na ścieranie i rdzę, a przede wszystkim zachowają swoją oryginalną prezencję na długi czas. Oprócz lakierowanych karniszy podwójnych mamy także w naszej ofercie karnisze metalowe galwanizowane. Występują w trzech kolorach:

  • stalowym,

  • satynowym,

  • złotym antycznym.

Karnisze podwójne i zakończenia

Zakończenia metalowych galwanizowanych karniszy podwójnych znajdujących się w naszej ofercie to nie tylko tradycyjne elementy, ale i wyszukane wzory. Nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie wśród nich, idealnie dopasowaną do swoich potrzeb dekorację. Otóż można wybierać spośród kilkunastu opcji. Wśród nich znajduje się klasyczna kula, która może przypominać diament, być w kolorze karnisza lub mieć dodatkowe ozdoby w postaci cyrkonii. Jeśli preferujesz rozwiązania bogate i rzucające się w oczy, to zdecydowanie powinieneś wybrać tę ostatnią.
Oprócz kuli dysponujemy zakończeniami w postaci pocisków, ale i modnych cylindrów. One także mogą występować w kolorze karnisza, ale i w bogatszej wersji, w której zastosowano dodatkowo oryginalne wzory lub cyrkonie. Zwieńczeniem bogatej możliwości wyboru są zakończenia w kształcie regularnych wzorów spirali, a nawet liści laurowych i róży. Dając Państwu tak wiele możliwości wyboru, dążyliśmy do tego, aby zapewnić Wam najlepszą obsługę, ale i nieograniczone opcje stylistyczne.

Dzięki temu oferowane przez nas karnisze podwójne mogą być zastosowane we wnętrzach o przeróżnej stylistyce. O ostatecznym charakterze wybranego przez Ciebie karnisza, decydujesz Ty, wybierając jego kolor i zakończenie. Zatem wnętrza tradycyjne, ale i nowoczesne, te lubiące przepych, ale i minimalizm, będą wspaniale prezentować się z naszymi karniszami podwójnymi.