Infolinia czynna od 06:00 do 21:00 pod numerem 508 075 772

Karnisze

Ozdoba okna to kluczowy element aranżacji każdego wnętrza. Karnisze są jej nieodłącznym elementem. Idealnie dopasowane stanowią doskonałe uzupełnienie dekoracji okiennej. Nasza firma oferuje szeroki wybór karniszy, które występują w różnych barwach. Do tego każdy z nich może mieć oryginalne ozdobne zakończenie. Dla Okna to sklep, który oferuje kompleksową obsługę, aby nasi klienci mogli wybierać z różnego rodzaju dekoracji okiennych.

Karnisze w sklepie Dla Okna

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, stworzyliśmy wiele wariantów karniszy. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie, dopasować produkt do oczekiwanej długości, a także stylu. Otóż wszystkie dostępne w naszej ofercie karnisze występują w następujących rozmiarach: 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm, 220 cm, 240 cm, 280 cm, 300 cm, 320 cm, 360 cm, 400 cm. Zatem oferowane przez nas produkty, będą pasowały do mniejszych, ale i większych wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiednio dobrana długość karnisza, jest ważna ze względu na jego funkcjonalność. Wiemy, że w większości przypadków nasi klienci preferują kupno jednego długiego karnisza, zamiast kilku krótszych. Takie rozwiązanie ma zastosowanie najczęściej w większych pomieszczeniach, w których wbudowano duże okna, ponieważ tylko w ten sposób udaje się je całościowo zakryć i pozbyć się przerw między zawieszanym na karniszach firankami czy zasłonami. Aby nie ograniczać możliwości zastosowania naszych produktów, wprowadziliśmy do asortymentu podwójne karnisze. Dzięki nim Twoje okno może być jednocześnie ozdobione dwoma rodzajami dekoracji okiennej. Zazwyczaj są to firanki i zasłony.

Jakie rodzaje karniszy znajdują się w naszym sklepie?

Wiedząc, że karnisze służą nie tylko do powieszenia na nich firanek czy zasłon, ale także dekoracji wnętrz, zbudowaliśmy naszą ofertę w ten sposób, aby produkty, które się w niej znajdują, pasowały do każdego stylu. Dlatego znajdą Państwo u nas karnisze białe, czarne, srebrne i złote. Każdy z nich jest wykonany z solidnego materiału, a także łatwy w montażu. Wytrzymałość to cecha rozpoznawcza naszych produktów. Karnisze są metalowe i mogą być lakierowane lub galwanizowane. Dodatkowo zabezpieczono je przed ścieraniem i rdzewieniem, tak aby maksymalnie wydłużyć ich przydatność. Zatem wszystkie nasze produkty to wyjątkowe elementy wyposażenia wnętrz, które będą pasowały do stylu nowoczesnego, ale i klasycznego.

Karnisze skrojone na miarę Twoich potrzeb

Prowadząc nasz sklep, zdobyliśmy cenne doświadczenie na temat tego, co nasi klienci uważają za praktyczne i warte zakupu. Oprócz trwałych i oryginalnie prezentujących się karniszy doceniana jest u nas, możliwość wyboru ich najważniejszych cech, wpływających na stylistykę danego produktu. Jest to oczywiście długość, ale także zakończenie, które ma wpływ na ostateczny wygląd wybranego karnisza. Otóż w zależności od poszukiwanego stylu, zakończenie może być w formie lakierowanej w kolorze karnisza kuli lub przezroczystej, która prezentuje się, jak wysokiej jakości diament. Jeśli lubisz biżuterię, to możesz wybrać karnisz z zakończeniem, na którym znajdzie się kula z cyrkoniami. Inne propozycje to umieszczenie na podłużnych końcówkach, dekoracyjnych elementów błyszczących na wzór cyrkonii. Dla osób, które preferują mniej rzucające się w oczy rozwiązania, mogą to być wytłoczone subtelne wzory lub elementy w kształcie roślin czy innych oryginalnych form. Każdy, kto zakupi karnisz w naszym sklepie, ma możliwość wyboru tych, jak i wielu innych elementów zakończenia, przy składaniu zamówienia. W przypadku, gdy potrzebujesz szczegółowego wyjaśnienia co do ich wyglądu, zapraszamy do kontaktu. Nasz przyjazny personel pomoże doradzić i wybrać najbardziej pasujący do Twojego wnętrza karnisz. To o czym warto jeszcze wspomnieć to, że nasze produkty umożliwiają zawieszenie firan, zasłon czy innych materiałów z użyciem żabek. Większość osób uważa, że jest to najlepszy sposób na dokładne upięcie tkaniny, który nada jej odpowiedniej formy i sprawi, że będzie prezentowała się zachwycająco.