Infolinia czynna od 06:00 do 21:00 pod numerem 508 075 772

Wyświetlanie jednego wyniku

Rolety rzymskie zaciemniające

Zasypiasz tylko w doskonałej ciemności? Wygląda na to, że rolety rzymskie zaciemniające to coś dla Ciebie. Zadbają o to, abyś wysypiał się w najlepszych możliwych warunkach. Aby tak się stało, w karcie produktu podaj nam parametry swojego okna i preferencje funkcjonalne oraz estetyczne. Dzięki temu wspólnie stworzymy roletę zaciemniającą stworzoną dla Ciebie. 

Idealne rolety rzymskie zaciemniające: jak takie zamówić?

Pokochasz roletę rzymską zaciemniającą za to, jak fenomenalnie pochłania światło z zewnątrz i jak elegancko prezentuje się we wnętrzu.

Jak zamówić? Musisz wypełnić pola w karcie produktu ręcznie lub wybrać je z listy rozwijanej:

 • Podaj wymiary okna, na które zamawiasz roletę (szerokość i wysokość);
 • Wybierz stronę i wysokość koralika dla pełnej funkcjonalności rolety w pomieszczeniu;
 • Kolor koralika, dzięki czemu roleta będzie spójna z wystrojem wnętrza;
 • Rodzaj montażu (do sufitu, do ściany lub do ramy okna)
 • Możesz również zamówić model ze stalową linką do prowadzenia bocznego;
 • Kolor tkaniny dla stworzenia pełnej i spójnej aranżacji wnętrza.

Na dole strony produktu znajdziesz informacje o tym, jak poprawnie zmierzyć okno. Dzięki temu złożysz kompletne i prawidłowe zamówienie, a my stworzymy dla Ciebie idealną roletę. 

Zaciemniające rolety rzymskie na wymiar to najlepsze rozwiązanie dla okna. Funkcjonalne i idealnie dopasowane, stworzone na indywidualne zamówienie. 

Dbamy o Twój komfort i chcemy, abyś miał kontrolę nad kosztem rolety. Podczas wybierania opcji na karcie produktu na bieżąco podlicza się cena rolety o podanych wymiarach i parametrach. 

Rolety rzymskie zaciemniające na wymiar – czy to dobry pomysł?

Personalizowana roleta rzymska szyta na wymiar to luksusowy produkt na wyciągnięcie ręki. W dzień podniesiona daje elegancki efekt dzięki marszczeniu w dolnej części. 

Po zmroku zaciągnięta, by uchronić Cię przed światłami latarni ulicznych i reflektorów samochodowych. Pozwoli Ci głęboko i zdrowo zasnąć na całą noc. 

Jeśli więc drażnią Cię nocne światła miasta lub wręcz uniemożliwiają zaśnięcie, wystarczy kilka kliknięć, abyś wypoczął.

Zaciemniająca roleta rzymska zastąpi tradycyjne zasłony dzięki wykonaniu z zaciemniającej tkaniny w wybranym kolorze. Odnajdzie się w każdym stylu pomieszczenia, któremu doda szyku i elegancji.

Dlaczego roleta rzymska zaciemniająca na wymiar to dobry pomysł?

 • Po pierwsze pozwala Ci szybciej i bardziej komfortowo zasnąć. Roleta ogranicza dostęp światła z zewnątrz i zapewnia idealną ciemność wewnątrz.
 • Liczne opcje pozwalają na pełną personalizację rolety. Jest dopasowana do Twoich potrzeb i wystroju pomieszczenia.
 • Dzięki temu możesz wybrać dogodny kolor tkaniny czy koralika oraz stronę sterowania mechanizmem. Sprawia to, że roleta jest spersonalizowana zarówno od strony funkcjonalnej jak i wizualnej.
 • Zastępuje klasyczne zasłony. Jeśli chcesz stworzyć eleganckie, ale bardziej nowoczesne wnętrze, roleta zaciemniająca to produkt dla Ciebie.
 • W przeciwieństwie do wspomnianych zasłon, roleta zajmuje mniej miejsca. To najlepszy pomysł do niewielkiego metrażu, gdzie liczy się każdy centymetr.
 • Roleta rzymska dzięki sposobowi zwijania sama w sobie jest dekoracją wnętrza.

Klasyczna roleta zwija się na rolkę u góry, natomiast roleta rzymska składa się od dołu, tworząc ozdobne fałdy materiału.

Odnajdzie się dzięki temu zarówno w tradycyjnym stylu, dopełniając go, jak i w minimalistycznych pomieszczeniach jako element dekoracyjny. 

Zaciemniające rolety rzymskie to sposób nie tylko na zdrowy i komfortowy sen, ale też na rearanżację wnętrza. Zamów i przekonaj się, że ten produkt czyni cuda.

Jeśli masz pytania, odezwij się do nas, z przyjemnością doradzimy Ci podczas zakupów, by stworzyć produkt dopasowany do Ciebie i Twojego mieszkania.