Infolinia czynna od 06:00 do 21:00 pod numerem 508 075 772

Rolety rzymskie online

Zamów rolety rzymskie do wnętrza, dopasowując model do swoich oczekiwań, okna oraz wystroju. Jak wybrać? Najlepiej skorzystać z możliwości zamówienia u nas rolet rzymskich na wymiar! Dzięki temu dopilnujesz najmniejszych szczegółów i kupisz rolety skrojone pod Twoje potrzeby.  

Rolety rzymskie na wymiar w sklepie Dla Okna

To ogromna wygoda zrobić zakupy z poziomu domowej kanapy, nie ruszając się donikąd. Dlatego dajemy Ci możliwość personalizacji zamówienia online. W efekcie wyślemy Ci rolety idealnie dopasowane do Twoich preferencji.

Podczas gdy Ty uzupełniasz szczegóły swoich wymarzonych rolet rzymskich, na stronie przelicza się w czasie rzeczywistym cena produktu. 

Dzięki temu podczas procesu wybierania rolet w pełni panujesz nad kosztami. 

Liczne szczegóły, które uzupełniasz podczas składania zamówienia, pozwalają Ci na dopasowanie finalnego produktu pod każdym względem.

Rolety rzymskie z naszej oferty spełnią Twoją wizję pod kątem:

 • technicznym;
 • estetycznym
 • i funkcjonalnym.

Czym różnią się rolety rzymskie od klasycznych? 

Rolety rzymskie różnią się od tradycyjnych między innymi ze względu na sposób zwijania tkaniny.

W klasycznych roletach tkanina zwijana jest na rolkę, natomiast w modelach rzymskich składa się, tworząc eleganckie marszczenie. 

Dzięki temu rolety rzymskie są nie tylko praktycznym elementem wystroju osłaniającym okna, ale też dodatkiem ozdobnym do wnętrza. 

Przemyślane dobranie tkaniny to ważny moment podczas składania zamówienia. Typ materiału, jego kolor, wzór i faktura mają wpływ na to, jaki efekt osiągniesz w pomieszczeniu. 

Rodzaje rolet rzymskich w naszej ofercie

Najważniejsze w roletach rzymskich są tkaniny. To one odpowiadają za estetyczny i funkcjonalny efekt. Dzięki nim Twoje okna wyglądają w określony sposób, a rolety wykonują swoje zadanie. Do wyboru masz:

 • tkaniny firanowe
 • tkaniny zasłonowe
 • tkaniny zaciemniające

Rolety z tkaniną firanową świetnie imitują tradycyjne firany. To oznacza, że przepuszczają sporo światła, ale jednocześnie zapewniają prywatność. 

Jeśli więc chcesz wpuszczać światło do wnętrza, ale nie przepadasz za firanami, wybierz eleganckie rolety rzymskie. 

Tkanina zasłonowa z kolei – jak sama nazwa wskazuje – imituje klasyczne zasłony. Daje więcej prywatności i intymności niż tkanina firanowa, dodatkowo ogranicza dostęp światła z zewnątrz.

To zastępnik typowych zasłon. Dodaje nastrojowości wnętrzu, chroni przed nadmiernym słońcem czy ciekawymi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów.

Maksymalną intymność i wyciszenie dają rolety z tkanin zaciemniających. Różne wartości procentowe dają różne efekty zaciemnienia.

Jeśli przeszkadzają Ci w nocy latarnie uliczne i nie możesz spać, wybierz te modele. Dzięki nim skutecznie wypoczniesz. 

Rolety rzymskie szyte na wymiar: złóż zamówienie

Jak złożyć zamówienie w sklepie Dla Okna? Wypełnij pola w wybranej karcie produktowej. Uzupełnij lub wybierz z listy:

 • Typ rolety (firanowa, zasłonowa, zaciemniająca);
 • Wymiary (szerokość i długość rolety) – pod każdym produktem podajemy wskazówki, jak mierzyć okno, by zamówić pasującą roletę rzymską;
 • Stronę i wysokość koralika – aby zapewnić pełną funkcjonalność rolety;
 • Kolor koralika – dzięki temu zachowasz spójność kolorystyczną z oknem i wystrojem;
 • Rodzaj montażu (do ściany, do sufitu lub do ramy okna);
 • Możesz też zdecydować się na prowadzenie boczne (szczegóły w liście rozwijanej);
 • Kolor tkaniny i wzór – dzięki temu zadbasz o spójność estetyczną rolety z wystrojem.

Gdzie pasują rolety rzymskie?

Rolety rzymskie nie są przypisane do żadnego określonego stylu wnętrza. Dlatego każdy może się na nie zdecydować.

Warto wiedzieć, że dzięki swojej budowie, systemowi montażu i marszczenia, roleta rzymska wpływa na to, jak dzięki niej wygląda pomieszczenie.

Dlatego gdy zamontujesz roletę rzymską w pokoju, w większości przypadków wnętrze zyska elegancki lub przytulny charakter. Dużo zależy od konkretnego wzoru lub zaciemnienia rolety.

Rolety z tkaniną firanową tworzą domowy i przytulny efekt, a zasłonowe bardziej elegancki.

W domu wykorzystasz rolety rzymskie przede wszystkim w:

 • salonie;
 • sypialni;
 • kuchni;
 • pokoju dziecięcym.

Co, jeśli roleta się ubrudzi, o co nietrudno w pokoju dziecka i kuchni? Nic strasznego – nasze rolety rzymskie możesz prać w pralce (w 30 stopniach). 

Rolety rzymskie online: szyjemy na Twoje zamówienie

Sprzedajemy rolety rzymskie online i na dodatek szyjemy je na wymiar. Chcemy zapewnić Ci dopracowane do najmniejszego szczegółu produkty, które odnajdą się w Twoim domu.

W trakcie składania zamówienia wybierasz tkaninę firanową lub zasłonową w preferowanym kolorze i o wybranym wzorze. Uzupełniasz wymiary i dzięki temu my szyjemy spersonalizowane rolety na twoje okna.

Wybierasz system montażu, kolorystykę detali, a także stronę sterowania. W efekcie otrzymujesz wygodną roletę rzymską spełniającą Twoje estetyczne i funkcjonalne wymagania. 

Roleta rzymska, którą wysyłamy, jest złożona i gotowa do zawieszenia. Co jest potrzebne do montażu?

 • wkrętak krzyżowy;
 • kołki;
 • wiertarka.

Kolory na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od koloru rzeczywistego. 

Zrezygnuj z firan i zasłon, które zajmują więcej miejsca i zdecyduj się na rolety rzymskie firanowe lub zasłonowe gładkie lub z wybranym wzorem, które dodadzą elegancji Twojemu wnętrzu. 

Złóż zamówienie na rolety rzymskie na wymiar i czekaj na spersonalizowaną przesyłkę.